Kompletní sortiment > V-line Deep Lift Mask

V-line Deep Lift Mask

Vitalizační maska na krk a dekolt

V-line Deep Lift Mask

Popis produktu

Maska dokáže díky speciálně koncentrovaným multiaktivním složkám viditelně zlepšit vzhled vašeho krku a dekoltu již po prvním nanesení. Její trojkombinační efekt – lifting/zpevnění/hydratace - je díky silné účinnosti obsažených látek dlouhodobý.

Zpevňuje jemnou pokožku krku a dekoltu, redukuje viditelné pihy a známky stárnutí. Intenzivně hydratuje. Dodává mladistvý, zdravý vzhled.

S pravidelným používáním docílíte v krátké době viditelného výsledku

- Vyživuje
- Napíná
- Obnovuje
- Hydratuje
- Chrání
- Omlazuje

Použití: naneste masku ve viditelné vrstvě na očištěnou pokožku. Nechte působit 15 minut, poté zbytky masky lehce vmasírujte nebo setřete vatovým tamponem. Aplikujte dvakrát týdně.

Účinná látka

Kód produktu: 1022
50 ml
Cena: 280 Kč


Dostupnost: na skladě

Další produkty

Tiomi Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care Tiomi Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask Tiomi Růžová voda - Rose water Růžová voda - Rose water Tiomi Noční krém s retinolem - Renewal Night Elixir Noční krém s retinolem - Renewal Night Elixir Tiomi Noční krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Night Noční krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Night

Pečujte o svoji pleť.
Vyberte si kosmetický přípravek na míru své pleti.

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465