Normální a smíšená pleť > Sérum s konopným olejem - Cannabis Serum

Sérum s konopným olejem - Cannabis Serum

Pro zdravou a rychlou obnovu pleti

Sérum s konopným olejem - Cannabis Serum

Popis produktu

Mimořádně jemné ošetření pleti sérem Cannabis je vhodné zejména pro citlivou pleť. Účinek je znásoben přídavkem kolagenu a kyseliny hyaluronové a tím se stává přípravkem vhodným pro každou věkovou kategorii.

Pomáhá při řešení široké škály problémů: působí silně antibakteriálně, protizánětlivě, protialergicky, je vhodný na problémy s akné a ekzémy, zabraňuje vzniku zanícených kožních pórů.

Pleť je posléze vláčná, hladká, lesklá a zároveň chráněná před popraskáním a vysušením a při stálém používání, díky schopnosti regulovat hydrataci pleti, dokáže udržet mladistvý vzhled. Další a nesmírně důležitá vlastnost je vytváření ochranné bariéry, která pleť chrání před extrémními slunečními projevy a rovněž i mrazy.  

Účinná látka

Omega-6 a Omega-3 - esenciální mastné kyseliny, jsou zastoupeny v poměru 3:1. Tento poměr je v ideální rovnováze a je zodpovědný za lesk naší pleti, které dodává kyslík do každé buňky.

Kód produktu: 1008
30 ml
Cena: 540 Kč


Dostupnost: na skladě

Věděli jste, extrakt ze semínka Cannabis Sativa obsahuje víc esenciálních mastných kyselin než kterákoli jiná rostlina na světě?

Další produkty

Tiomi Kosmetický set Peptidy Kosmetický set Peptidy Tiomi V-line Deep Lift Mask V-line Deep Lift Mask Tiomi Kosmetický set Peptidy maxi Kosmetický set Peptidy maxi Tiomi Kosmetický set Caviar Kosmetický set Caviar Tiomi Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion

Pečujte o svoji pleť.
Vyberte si kosmetický přípravek na míru své pleti.

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465