Kompletní sortiment > Peptide Therapy Serum

Peptide Therapy Serum

Peptide Therapy Serum

Popis produktu

Dosáhnout zdravé a mladistvé pleti je možné pomocí správných ingrediencí. Kombinace peptidů a kyseliny hyaluronové nabízí péči mnoha zaměření v jediném séru.

Vysoce koncentrované sérum s peptidy a kyselinou hyaluronovou je určené k péči o zralou pleť. Působí efektivně proti vráskám, včetně velmi hlubokých. Předchází vráskám mimickým a vyhlazuje stávající.

Sérum se ihned vstřebá a pravidelným používáním ji učiní extrémně jemnou, hedvábnou a pevnou. Zjemňující kombinace účinných látek umožňuje přípravek použít i na jemnou pokožku očního okolí, kterou zbaví váčků a viditelně ji napne.

Sérum zároveň vytváří neviditelnou ochranu proti volným radikálům a zarudnutí.

Použití: sérum nanášejte v malém množství pravidelně na celý obličej.

Účinná látka

Kód produktu: 1021
30 ml
Cena: 672 Kč

Běžná cena: 840.00 Kč


Dostupnost: na skladě

Další produkty

Tiomi Acne Control  Serum - Sérum na všechny formy akné Acne Control Serum - Sérum na všechny formy akné Tiomi Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day Tiomi Kosmetický set Hylauronic Kosmetický set Hylauronic Tiomi Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum Tiomi Kosmetický set Peptidy Kosmetický set Peptidy

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465