Zralá pleť > Noční krém s retinolem - Renewal Night Elixir

Noční krém s retinolem - Renewal Night Elixir

Mládněte ve spánku - zastavte čas

Noční krém s retinolem - Renewal Night Elixir

Popis produktu

Po celou noc omlazující retinolový elixír s ultra-regeneračním efektem umožňuje buňkám čerpat energii ze svého bohatého složení. Výživný noční krém s retinolem. Určený pro náročnou pleť.

Intenzivně obnovuje celkovou strukturu pleti. Dále obsažený vitamín E redukuje nestabilní molekuly vzniklé z vystavení pleti cigaretovému kouři a slunečnímu záření. Zároveň obsahuje vitamíny B-5 a avokádový olej.

Účinná látka

Retinol představuje hodnotu pro Vaši pleť na několika polích: jeho vlastnost buněčné komunikace, schopnost odstranit černé tečky a vyhlazování kožních nerovností.

Kůže má čidlo, které dobře reaguje na kyselinu retinovou, jenž se nachází ve složení Retinolu. Díky této komunikaci dokáže poškozená či stárnoucí pleť fungovat tak, jak má.

To je hlavní důvod, proč je Retinol důležitý v boji proti stárnutí. Retinol vytváří v pleti lepší a zdravější buňky, dodává antioxidační podporu a zvyšuje množství látky, která zesiluje statické prvky pleti.

Kód produktu: 1012
50 ml
Cena: 448 Kč

Běžná cena: 560.00 Kč


Dostupnost: na skladě

Mládněte ve spánku - zastavte čas

Další produkty

Tiomi Peeling Clay Mask Peeling Clay Mask Tiomi Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask Tiomi Noční krém s retinolem - Renewal Night Elixir Noční krém s retinolem - Renewal Night Elixir Tiomi Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou - Lifting Serum / Hyaluronic Gel Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou - Lifting Serum / Hyaluronic Gel Tiomi Krém na normální a smíšenou pleť - Rich Tea Cream Krém na normální a smíšenou pleť - Rich Tea Cream

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465