Speciální přípravky > Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion

Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion

okamžité vypnutí pleti

Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion

Popis produktu

Únava, stres, nemoc, probdělá noc se okamžitě projeví na naší pleti. Ne vždy si můžeme dovolit čekat na postupnou regeneraci a potřebujeme rychlé řešení. Látky obsažené v krému Radical Firming Fusion vypínají pleť neuvěřitelně rychle a vysušené pokožce navrací ztracenou vodu zpět do hloubky a tvoří ochrannou bariéru.

Stimulací kožního metabolismu vymizí známky únavy a buňky jsou posléze nabity novou energií. Obličejové kontury se okamžitě zpevní a zredukují se otoky pod očima.

Mimické vrásky, zejména na čele, kolem očí a úst, způsobené usmíváním, mračením či svraštěním čela, dokáže téměř ihned vypnout. Stimulací kožního metabolismu vymizí známky únavy a buňky jsou posléze nabity novou energií.

Použití: ideální používat před schůzkou, společenskou událostí nebo po probdělé noci.

Účinná látka

Flexan - vytváří na pleti neviditelný film, který ihned vyplňuje vrásky.

Kód produktu: 1017
50 ml
Cena: 780 Kč


Dostupnost: na skladě

Věděli jste, že použitá látka flexan vytváří na pleti neviditelný film, který prakticky ihned vyplňuje vrásky?

Další produkty

Tiomi Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Tiomi Kosmetický set Peptidy Kosmetický set Peptidy Tiomi Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care Tiomi Hydratační krém s koenzymem Q10 - Aqua Altum Q-10 Hydratační krém s koenzymem Q10 - Aqua Altum Q-10 Tiomi Acne Control  Serum - Sérum na všechny formy akné Acne Control Serum - Sérum na všechny formy akné

Pečujte o svoji pleť.
Vyberte si kosmetický přípravek na míru své pleti.

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465