Suchá pleť > Krém na suchou pleť - Multi Active Cream Natural

Krém na suchou pleť - Multi Active Cream Natural

Pomoc pro suchou pleť - vitamín E

Krém na suchou pleť - Multi Active Cream Natural

Popis produktu

Obsahuje kvalitní oleje – avokádový, mandlový, jojobový, squalan, vitamin E, panthenol. Antioxidační a protizánětlivou složku tvoří žlutý kurkumin. Krém je konzervován stříbrem, které působí antimikrobiálně.

Multi Active Cream Natural je určen především pro noční ošetření pleti, v případě velmi suché pokožky lze použít i na den.

Účinná látka

Vitamin E se v kosmetických přípravcích používá jako významný antioxidant. Pleť trpící nedostatkem vitamínu E ztrácí imunitu a následně vzniká široká škála kožních nedokonalostí. Ostatní účinné látky použité zároveň s vitamínem E dokážou díky němu proniknout hlouběji do pokožky, než by dokázaly samy o sobě.

Avokádový olej je velice silná složka, která pleť vyživuje a zvlhčuje, čímž bojuje proti procesu stárnutí. Dokáže proniknout hluboko pod vrstvy pokožky, včetně jemného očního okolí, kde stimuluje produkci kolagenu, tudíž zlepšuje jemnost a elasticitu a silně redukuje její suchost.

Žlutý kurkumin sjednocuje tón pleti.

Kód produktu: 1004
50 ml
Cena: 288 Kč

Běžná cena: 360.00 Kč


Dostupnost: na skladě

Věděli jste, že antioxidanty, jako např. vitamin E, jsou nezbytné k ochraně kůže před škodlivými volnými radikály a slunečními paprsky?

Další produkty

Tiomi Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day Denní krém s peptidy pro zralou pleť - Master Therapy Cream Day Tiomi Čistící bylinná voda - Herbal Cleansing Water Čistící bylinná voda - Herbal Cleansing Water Tiomi V-line Deep Lift Mask V-line Deep Lift Mask Tiomi Kosmetický set Peptidy maxi Kosmetický set Peptidy maxi Tiomi Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask Maska s kyselinou hyaluronovou - Beauty Mixture Mask

Pečujte o svoji pleť.
Vyberte si kosmetický přípravek na míru své pleti.

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465