Citlivá pleť > Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care

Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care

Pro pleť s poškozenými žilkami

Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care

Popis produktu

Kuperóza je stav, kdy je pleť zarudlá díky přítomnosti malých, roztažených červených cév viditelných na obličeji. Často se vyskytuje u lidí s tenkou nebo slabou elasticitou kapilárních stěn pleti. U normální pleti kapiláry zrychlí krevní oběh kdykoli nastane náhlý příval krve v obličeji a navrátí ji do normálního stavu.

Zeslabené kapiláry zrychlí krevní oběh, ale už nejsou dost silné, aby ji uvedly do normálního stavu. Kapiláry poté zůstanou roztažené, díky čemu jsou na povrchu značně zřetelné a zanechávají na obličeji přetrvávající zarudnutí.

Extrakt z vilínu virginského je jedna z nejsilnějších složek pro boj s kuperózou. Zlepšuje vzhled suché či popraskané pleti. Akceleruje pružnost. Uklidní podrážděnost. Je efektivní po spálení pleti na slunci.

>Mandlový olejje přírodní olej obsahující vitamíny A, E a B, antioxidanty, omega-3 mastné kyseliny, minerály a vápník. Viditelně zpevňuje pleť bez nepříjemného pocitu napínání.

Určený pro mimořádně citlivou pleť.
Vhodný pro denní i noční použití.

Účinná látka

Kód produktu: 1005
50 ml
Cena: 420 Kč


Dostupnost: na skladě

Věděli jste, že extrakt z vilínu virginského dokáže kromě redukce popraskaných žilek zmírňovat i váčky pod očima?

Další produkty

Tiomi Krém na suchou pleť - Multi Active Cream Natural Krém na suchou pleť - Multi Active Cream Natural Tiomi V-line Deep Lift Mask V-line Deep Lift Mask Tiomi Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Tiomi Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion Krém pro okamžité vypnutí pleti - Radical Firming Fusion Tiomi Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care

Pečujte o svoji pleť.
Vyberte si kosmetický přípravek na míru své pleti.

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465