Zralá pleť > Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin

Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin

Mimořádně účinný prostředek v boji proti vráskám

Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin

Popis produktu

Vysoce koncentrované kolagenové sérum určené k péči o stárnoucí nebo poškozenou pleť.

Elastin stimuluje stavbu elastinových vláken pro zlepšení stavu pleti. Je složen z proteinových komponentů vláken tkáně, které jsou rozpustné ve vodě.

Účinná látka

Collagen - mladé pleti vypíná první vrásky, starší navrací zašlou slávu, načež mladistvý vzhled přetrvává. Po každém nanášení se do pokožky vstřebá pouze malé množství kolagenu, proto není důležité kolik jej použijeme, ale jak často a vstřebává se velice rychle a dobře.

Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky, pomáhá regenerovat kožní buňky. Dobře poutá vodu, čímž zvyšuje vlhkost pleti a dodává jí energii.

Kód produktu: 1016
30 ml
Cena: 544 Kč

Běžná cena: 680.00 Kč


Dostupnost: na skladě

Věděli jste, že bílkoviny obsažené v kolagenu plní v pokožce stavební funkci?

Další produkty

Tiomi Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum Kaviárové sérum - Caviar Essentialis Serum Tiomi Krém s kyselinou hyaluronovou - Rejuvenating Hylauronic Cream Krém s kyselinou hyaluronovou - Rejuvenating Hylauronic Cream Tiomi Acne Control  Serum - Sérum na všechny formy akné Acne Control Serum - Sérum na všechny formy akné Tiomi Kosmetický set Peptidy Kosmetický set Peptidy Tiomi Čistící bylinná voda - Herbal Cleansing Water Čistící bylinná voda - Herbal Cleansing Water

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465