Problematická pleť > Krém pro mastnou pleť - Delicate Repair Balsam

Krém pro mastnou pleť - Delicate Repair Balsam

Zanechá pleť klidnou a bez lesku - krém určený pro mastnou pleť

Krém pro mastnou pleť - Delicate Repair Balsam

Popis produktu

Extrakt z meduňky obsahuje mimořádně silné antibakteriální a protizánětlivé antioxidanty, které čistí pleť do extrémní hloubky, čímž pokožku důkladně pročistí a tím ji zbaví akné a eliminují přebytečnou mastnotu. Rovněž stahuje rozšířené póry, čímž zabraňuje průniku nečistot do pokožky a tím zabraňuje vzniku dalšího akné.

Krém dále obsahuje složky, které zanechávají povrch pleti hedvábný.

Neobsahuje alkohol.
Krém lze použít na den i noc.

Účinná látka

Kód produktu: 1007
50 ml
Cena: 440 Kč


Dostupnost: na skladě

Věděli jste, že pokožka, která produkuje více mazu, je zdravější a zůstává déle mladá? Avšak přebytek mastnoty může pleti škodit.

Další produkty

Tiomi Krém pro mastnou pleť - Delicate Repair Balsam Krém pro mastnou pleť - Delicate Repair Balsam Tiomi Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou - Lifting Serum / Hyaluronic Gel Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou - Lifting Serum / Hyaluronic Gel Tiomi Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Kolagenové sérum s elastinem - Collagen Serum With Elastin Tiomi Acne Control  Serum - Sérum na všechny formy akné Acne Control Serum - Sérum na všechny formy akné Tiomi Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care Krém na citlivou pleť a na popraskané žilky - Intensive Almond Care

Kontakty

Tiomi

    Adresa: Na Máchovně 1610, 266 01 Beroun
  • Tel.: +420 721 195 583, +420 776 150 465